padedaįmonėms užtikrinti efektyvų cheminių medžiagų valdymą ir įgyvendinti pavojingų medžiagų pakeitimą
Lapkričio 24 d. 11–16 val. Lietuvos laiku (VIRTUALIAI) pristatysime „LIFE Fit for REACH“ projekto išvadas.
Lapkričio 25 d. 11–16 val. Lietuvos laiku organizuojamas seminaras „Cheminių medžiagų rizikos valdymo integravimas į aplinkos vadybos sistemas ir standartus“
Švari ir sveika aplinka vis dažniau tampa vienu iš svarbiausių šiuolaikinio gyvenimo aspektų. Atpažinti sveikatai ir aplinkai nepavojingus pirkinius gali padėti ne tik atidus etikečių nagrinėjimas, bet ir procesą supaprastinanti nemokama mobilioji programėlė „Scan4Chem“, kurios pagalba galėsite skenuoti įvairius kasdienius daiktus ir sužinoti, ar juose yra pavojingų cheminių medžiagų, o neradę informacijos – keliais mygtuko paspaudimas pasiteirauti jos gamintojų ar tiekėjų.
Virtuali baigiamoji konferencija „5-erių metų pastangos sumažinti pavojingų medžiagų išmetimą Baltijos šalių pramonėje ir kituose verslo subjektuose” vyks 2020 m. lapkričio 25–26 d.
2020 m. liepos 24 d. Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) skelbs kvietimą teikti paraiškas Norvegijos finansinio mechanizmo programos „Verslo plėtra, inovacijos ir MVĮ“ žaliosios pramonės inovacijų, įskaitant bioekonomiką, srityje.

Projekte „LIFE Fit for REACH“ dalyvavo ir juvelyrikos įmonė „Varva“. Šios įmonės juvelyrė be klasikinės juvelyrikos gamina ir papuošalus iš epoksidinės dervos.

Priemonės tikslas – skatinti labai mažas įmones, mažas įmones ir vidutines įmones diegtis technologines ekoinovacijas, siekiant sumažinti neigiamas klimato kaitos ir šiltnamio efekto pasekmes.
Mažųjų ir vidutinių įmonių reikalų vykdomoji įstaiga (EASME) organizuoja informacinį seminarą ir kontaktų mugę apie pavojingų medžiagų pakeitimą.