padedaįmonėms užtikrinti efektyvų cheminių medžiagų valdymą ir įgyvendinti pavojingų medžiagų pakeitimą
Balticfloc Ltd yra projekto LIFE FFR-2 partnerė, gaminanti ekologiškas izoliacines medžiagas iš makulatūros, kanapių ir tekstilės pluoštų. Įmonė užsiima makulatūros perdirbimu ir gamina įvairius perdirbtus produktus Latvijoje.
Įmonė AS Paldiski Tsingipada (Zincpot), projekto Life FitforREACH2 partnerė, yra viena didžiausių karšto cinkavimo paslaugų tiekėjų Baltijos šalyse ir Skandinavijoje. Po cinkavimo pasirinktinai siūloma atlikti paviršiaus pasyvavimą arba padengimą milteliniu būdu. Bendrovė siekia teikti geriausias paslaugas metalo pramonės įmonėms.
Latvijos baldų gamybos įmonė KVIST SIA dalyvauja LIFE Fit for REACH –2 kaip projekto partnerė, siekdama pagerinti savo aplinkosauginį veiksmingumą ir gamyboje pereiti prie saugesnių cheminių medžiagų alternatyvų.
Birželio 18 d. Aplinkosaugos valdymo ir technologijų centras (ECAT) kartu su Kauno technologijos universiteto Aplinkos inžinerijos institutu (KTU APINI) organizavo pirmąją projekto "LIFE Fit for REACH-2" apskritojo stalo diskusiją, į kuria buvo pakviesti įvairių ministerijų ir priežiūros institucijų specialistai, kurie dirba cheminių medžiagų valdymo ir taršos prevencijos klausimais.
UAB „ELGAMA-ELKETRONIKA“ yra FFR-2 partnerė, kuri užsiima elektronikos prietaisų, išmaniųjų elektros skaitiklių ir elektros apskaitos sprendimų kūrimu ir gamyba. Įmonėje veikia gana pažangus cheminių medžiagų rizikos valdymas.
Įmonė „Scanfil“, FFR-2 projekto partnerė, užsiima telekomunikacinės ir pramoninės elektronikos gamyba. Deja, abiejose srityse reikia naudoti pavojingas chemines medžiagas.
2023 m. spalio mėn. prasidėjo naujas LIFE programos projektas „LIFE FitforREACH-2 – cheminių medžiagų rizikos valdymas ir alternatyvų vertinimas: priemonės ir geriausia praktika, kuri padės skatinti žiediškumą, kurti tvaresnius produktus ir išvengti pakeitimo netinkamomis alternatyvomis“

Estų startuolis „UpSteam“ išgarsėjo dėl savo aplinkosaugiškai atsakingų automobilio plovimo paslaugų.