Privatumo politika

Balti Keskkonnafoorum (Reg. Nr. 80191103; Adresas: Liimi 1-501, Talinas, 10 621, Estija) (toliau - „BEF Estija“ arba „Mes“) administruoja internetinę svetainę http://www.fitreach.eu.

Esame įsipareigoję užtikrinti jūsų asmens duomenų privatumą ir tvarkyti, saugoti bei fiksuoti tik tuos asmens duomenis, kurie yra įgyti teisėtai ir yra būtini mūsų teikiamoms paslaugoms. 

Tvarkydami jūsų asmens duomenis, pasirūpinsime asmens duomenų konfidencialumu, neliečiamumu ir patikimu saugojimu. Asmens duomenis tvarkysime taikydami atitinkamas vidines procedūras ir priemones, kad užkirstume kelią neteisėtam asmens duomenų naudojimui, prieigai prie jų, informacijos atskleidimui, kopijavimui, pakeitimams ir pažeidimams.

Duomenų rinkimas, paskirtis ir naudojimas

Jei norite prenumeruoti mūsų naujienlaiškį, kreiptis dėl konsultacijų arba naudotis pateiktomis priemonėmis, turite nurodyti savo vardą ir pavardę arba įmonės pavadinimą ir el. pašto adresą. Pateikdami šią informaciją patvirtinate, kad esate 16 metų ar vyresni ir esate teisiškai įpareigoti. Mes turėsime teisę naudoti šiuos duomenis, kad galėtume su jumis susisiekti ir naudoti juos galimam bendravimui ateityje (maždaug 24 mėnesius nuo šių duomenų gavimo).

Apsilankymas svetainėje

Turime teisę tiesiogiai ar netiesiogiai naudoti jūsų pateiktą informaciją, kad galėtume svetainę optimizuoti pagal jus ir pagerinti svetainės veikimą bei informacijos prieinamumą internete. BEF Estija turi teisę rinkti anoniminę informaciją, kuri nėra susijusi su jumis ar konkrečiu asmeniu (informacija apie lytį, amžių, gimtąją kalbą, profesiją, gyvenamąją vietą, svetainėje atliktus veiksmus) ir kurios negalima tiesiogiai ar netiesiogiai susieti su šiuo konkrečiu asmeniu. Ši informacija renkama ir naudojama tam, kad galėtume apibendrinti informaciją apie tai, kurios skaitmeninės paslaugos ir svetainės skiltys sulaukia didžiausio susidomėjimo, kas leidžia mums koreguoti paslaugų veiklą.

Slapukai

BEF Estija turi teisę rinkti duomenis apie svetainės naudotojus (įskaitant jus) naudodama slapukus, kad pagerintų naudotojams teikiamas paslaugas. Slapukai – tai failai, kuriuos svetainės talpina naudotojų kompiuteriuose, kad atpažintų naudotoją ir palengvintų naudojimąsi svetaine. Interneto naršyklės gali būti nustatytos taip, kad įspėtų vartotoją apie slapukų naudojimą ir leistų vartotojui pasirinkti, ar juos priimti, ar ne. Jei nesutiksite naudoti slapukus, tai neuždraus jums naudotis svetaine, tačiau gali gerokai apriboti jūsų galimybes svetainėje. Serveriai registruoja jūsų interneto protokolo (IP) adresą, naršyklės režimą, kalbos nustatymus, operacinę sistemą, interneto paslaugų tiekėją (IPT), datos ir laiko žymą bei laiką, praleistą http://www.fitreach.eu skiltyse. Šią informaciją BEF Estija renka ir naudoja tik tam, kad užtikrintų lengvą ir saugų svetainės veikimą, taip pat statistinės analizės tikslais. Daugiau informacijos apie slapukus rasite mūsų slapukų politikoje.

Trečiosios šalys

Jūsų asmens duomenų neperduosime trečiosioms šalims

Duomenų tikslinimas

Turite teisę bet kuriuo metu prašyti pakeisti, atnaujinti ar ištrinti mūsų turimus jūsų asmens duomenis, jei tai neprieštarauja sutartiniams įsipareigojimams ar teisiniams reikalavimams.

Tokiais atvejais susisiekite su mumis el. paštu info@bef.ee arba skambinkite telefonu +372 659 7027.

Prieiga prie asmens duomenų

Remdamiesi jūsų rašytiniu prašymu ir vadovaudamiesi teisės aktais, informuosime jus apie:

  • Asmens duomenis, apie jus, kuriuos tvarko BEF Estija;
  • Šių duomenų šaltinius (jei juos leidžia atskleisti teisės aktai) ir kiek laiko jie bus apdorojami;
  • Paskutinio pakeitimo datą;
  • Dėl kokios priežasties jūsų duomenys yra apdorojami;
  • Ar jūsų duomenų apdorojimas yra automatizuotas;
  • Kitą informaciją, jei tai tiesiogiai nustatyta teisės aktuose.

Privatumo politikos patikslinimai ir pakeitimai

Darome prielaidą, kad prieš naudodamiesi svetaine perskaitėte šią privatumo politiką ir slapukų politiką ir su jomis sutikote. Mes pasiliekame teisę keisti šių taisyklių sąlygas, informuodami jus apie pakeitimus paskelbdami tai svetainėje. Ši politika galioja nuo 2024-01-01.