Privātuma politika

Balti Keskkonnafoorum (Reģ. Nr. 80191103; Adrese: Liimi 1-501, Rīga, 10 621, Igaunija) (turpmāk tekstā - “BEF Igaunija” vai “mēs”) pārvalda interneta mājaslapu http://www.fitreach.eu.

Mēs apņemamies aizsargāt jūsu privāto datu drošumu, pieprasīt un glabāt tikai tos datus, kas mums ir nepieciešami, lai nodrošinātu mājaslapas pakalpojumus.  
Apstrādājot jūsu privātos datus, mēs nodrošināsim konfidencialitāti, drošu un godprātīgu šo datu uzglabāšanu un izmantošanu. Apstrādājot jūsu datus, mēs rūpēsimies par to, lai jūsu dati netiktu nelikumīgi izmantoti, kopēti, bojāti vai mainīti un lai tiem nevarētu piekļūt trešās personas.

Datu iegūšana, mērķis un izmantošana

Ja jūs vēlaties pieteikties uz jaunumiem vai konsultācijām, kā arī piekļūt rīkiem, jums tiks lūgts norādīt uzņēmuma nosaukumu un/vai jūsu vārdu un uzvārdu, kā arī jūsu e-pastu.  Sniedzot šo informāciju, jūs apstipriniet, ka jums ir vismaz 16 gadu un esat rīcībspējīgs. Mēs izmantosim jūsu sniegtos datus, lai varētu ar jums sazināties (izsūtīt jaunumus vai sniegt konsultācijas) ne vairāk kā 24 mēnešus pēc tam, kad būsiet datus iesniedzis. Savukārt, datus, kurus iesniedzat, reģistrējoties, lai piekļūtu rīkiem, mēs izmantosim tikai apkopotā veidā (neuzrādot jūsu privātos datus atsevišķi), sniedzot kvantitatīvu atskaiti projekta  LIFE FitforREACH-2” (No. 101113947) finansētājiem – Eiropas Savienības programmai LIFE.

Mājaslapas apmeklējums

BEF Igaunija ir tiesības apkopot anonīmu informāciju, proti, tādu, kas neattiecas uz jums vai kādu konkrētu personu (dzimums, vecums, valoda, atrašanās vieta, darbības, kas veiktas mājaslapā) un neļauj identificēt konkrētu personu. Šī informācija tiek apkopota un lietota, lai mēs varētu secināt, kuras mājaslapas sadaļas ir labāk apmeklētās, ļaujot mums uzlabot sniegumu arī citās sadaļās.

Sīkdatnes

BEF Igaunija ir tiesības apkopot informāciju par mājaslapas lietotājiem, ieskaitot jūs, izmantojot sīkdatnes, lai uzlabotu pakalpojumu kvalitāti. Sīkdatnes ir faili, kurus mājaslapa izvieto uz apmeklētāja datora, ļaujot atpazīt lietotāju un uzlabojot mājaslapas apmeklējumu. Interneta pārlūkprogrammas parasti brīdina par sīkdatņu izmantošanu un ļauj jums izvēlēties, piekrist vai nepiekrist sīkdatņu lietošanai. Noraidot sīkdatņu lietošanu, jūs joprojām varēsiet apmeklēt mājaslapu, taču tas var ievērojami ierobežot mājaslapas lietošanas iespējas. Serveris reģistrēs jūsu interneta protokola (IP) adresi, pārlūkprogrammas veidu, valodas iestatījumu, operētājsistēmu, interneta pakalpojumu sniedzēju (IPS) un datuma/ laika zīmogu un laiku, kas pavadīts http://www.fitreach.eu sadaļās. Šo informāciju apstrādā un izmanto tikai BEF Igaunija, lai nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti, kā arī apkopotu statistiku par mājaslapas apmeklējumu. Vairāk par sīkdatnēm: Sīkdatņu politika.

Trešās puses

Mēs nesniegsim jūsu privātos datus trešajām personām.

Datu atjaunināšana

Jums ir tiesības pieprasīt jūsu datu mainīšanu, labošanu, atjaunināšanu vai dzēšanu, ja tas nav pretrunā likumos noteiktajām normām.
Lai to izdarītu, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu info@bef.ee vai pa tālruni +372 659 7027.

Piekļuve privātajiem datiem

Pamatojoties uz jūsu rakstisku pieprasījumu, mēs saskaņā ar likumu normām jūs informēsim par:

  • jūsu privātajiem datiem, kurus apstrādā BEF Igaunija;
  • par to, kā šie dati ir iegūti un cik ilgi tiks apstrādāti;
  • kad pēdējo reizi datos ir veiktas izmaiņas;
  • mērķis, kāpēc jūsu dati tiek apstrādāti;
  • vai jūsu datu apstrāde ir automatizēta;
  • citu informāciju, ko paredz likumu normas.

Izmaiņas privātuma politikā

Mēs pieņemam, ka pirms internet mājaslapas apmeklējuma, jūs rūpīgi iepazīstaties ar privātuma un sīkdatņu politiku un to apstipriniet. Mēs saglabāja tiesības veikt izmaiņas šajās politikās, par to jūs informējot ar īpaša paziņojuma starpniecību, ko publicēsim mājaslapā. Šī privātuma politika ir spēkā no 01/01/2024.