toetabettevõtteid kemikaalide tõhusamal haldamisel
ja ohtlike ainete asendamisel

Kuidas integreerida kemikaalide riskijuhtimist keskkonna juhtimissüsteemidesse?

25. novembril toimub virtuaalne töötuba teemal, kuidas kemikaalide riskijuhtimist paremini integreerida keskkonna juhtimissüsteemidesse ja standarditesse. Töötuba on kahe rahvusvahelise projekti, LIFE Fit for REACH ja INTERREG NonHazCity-2, töö tulemus. 

Projektides NonHazCity (INTERREG) ja Fit for REACH (LIFE) jõudsime sageli järeldusele, et kemikaalide riskijuhtimise ning keskkonnajuhtimissüsteemide ja -standardite ühendamine on hea lähenemisviis etevõtetes kemikaalide riskijuhtimise paremaks juurutamiseks.

Hakkasime välja töötama ISO 14002 seeria raamistikul põhinevat juhenddokumenti, millega sooviksime kaasa aidata ISO 14002 rühma praegusele tööle ja EMSi edasiarendamise arutelule.

Ootame kõiki keskkonnajuhtimissüsteemide kui ka kemikaalide riskijuhtimise eksperte 25. novembril (10:00 – 15:00 CET) toimuvasse interaktiivsesse ja virtuaalsesse töötuppa , et kõigil neil teemadel arutada.

Töötoa lõpus töötatakse välja soovitused võtmeisikutele (tööstuse liidud, seadusandjad / standardi väljatöötajad), kuidas kemikaale keskkonnajuhtimissüsteemidesse siduda.

Palun registreeruge üritusele siin.

Registreerumine on avatud 20. novembrini.

Tutvu töötoa ajakavaga siin.