padedaįmonėms užtikrinti efektyvų cheminių medžiagų valdymą ir įgyvendinti pavojingų medžiagų pakeitimą

REZERVUOKITE DATĄ! Artėja „LIFE Fit for REACH“ baigiamoji konferencija

2020 07 08

Virtuali baigiamoji konferencija „5-erių metų pastangos sumažinti pavojingų medžiagų išmetimą Baltijos šalių pramonėje ir kituose verslo subjektuose” vyks 2020 m. lapkričio 25–26 d.

Net 90 patobulinto cheminių medžiagų valdymo, įskaitant sėkmingus pakeitimus bei efektyvų išteklių naudojimą, atvejų!

Pirmąją konferencijos dieną bus aptariami skirtingi sėkmingo cheminių medžiagų rizikos valdymo klausimai ir bus demonstruojami kelių įmonių pavyzdžiai. Kompleksiniai pakeitimai ir nedidelio biudžeto bei mažai pastangų reikalaujantys atvejai pademonstruos cheminių medžiagų valdymą praktikoje, įskaitant jo poveikį aplinkai, išlaidų ir naudos analizę bei ekologinio įmonės identiteto augimą. Mes taip pat pateiksime svarbiausias išvadas, projekto metu įgytas pamokas, tarp jų ir REACH įgyvendinimą bei rekomendacijas politikos ir sprendimų priėmėjams nacionaliniu ir ES lygiais.

Antrąją renginio dieną organizuosime seminarą, skirtą aiškiau integruoti chemines medžiagas į aplinkos apsaugos vadybos sistemas ir standartus. Aptarsime ISO 14 000, EMAS, žaliųjų teiginių ir žaliųjų pirkimų schemas ir instrumentus, nagrinėsime, kaip šios schemos gali tapti geresnėmis cheminių medžiagų rizikos valdymo priemonėmis.

Daugiau informacijos jau netrukus.